Lepší učení, menší stres a sladký spánek? DMAE!

DMAE
commons.wikimedia.org – CC0 1.0 – Jynto,

 

Hledáte před maturitou něco (legálního) pro efektivnější učení a proti stresu? Máme tip!

 

 

 

Pro snížení stresu, lepší koncentraci a především efektivnější učení pomáhá DMAE. Jsou přírodní potravinové doplňky obsahující dimetylaminoetanol. Ten je běžně v malém množství přítomen v lidském mozku a slouží zjednodušeně  jako potrava pro mozek. Vlivem stresu a toxických látek ve stravě však ubývá, a proto je třeba ho tělu opět dodat. Tato látka stimuluje produkci acetylcholinu a cholinu, čímž výrazně zlepšuje paměť, procesy učení, aktivuje IQ, odstraňuje únavu a přidá chuť do práce a života. Nedostatkem acetylcholinu trpí údajně až 75 % populace.

 

Najdou se zde však i tací, kteří ocení i další efekty :). Dámská část si oblíbí zpomalení přirozených procesů stárnutí a  podpory správného metabolismu. Pánská část pak zlepšení sexuální výkonnosti, zvýšení libida a sexuální touhy. Dále posiluje imunitní systém nebo pomáhá ke sladšímu spánku.

 

Běžně se prodává v podobě tablet a je vyráběn celou řadou výrobců. Pozor na levnější produkty, které obsahují menší podíl DMAE.

 

Za vyzkoušení stojí DMAE B-FORTE, které obsahují navíc vitamíny B5 a B6. Ty pomáhají pro rychlejší a silnější nástup účinků.


Další podobné články na webu:

error: Content is protected !!