S oblíbenou vůní na hudební festival

S oblíbenou vůní na hudební festival

Máme tady léto, což je období, kdy se koná spousta hudebních festivalů. Každý rok jezdíte na ten samý nebo po každé navštěvujete jiný? Jakou variantu jste zvolili či zvolíte letos? Máte – li jasno v tom, který hudební festival navštívíte, nyní přichází na řadu zabalení věcí, jež na této akci využijete. Došla vám oblíbená vůně, již jste si chtěli vzít s sebou? Vyberte si z široké nabídky dámských a pánských parfémů letních vůní v e – shopů Brasty.

 

Dámské letní vůně

Pro dámské letní vůně je typická něžnost, svěžest, prostor pro zasnění se, podtržení přirozenosti své nositelky, ale i odvážná prezentace ženskosti, nahrávající svádění a rozverné až sexy náladě tak typické pro hudební festivaly.

V pestré nabídce dámských parfémů najdete parfémovanou vodu Acqua di Gioia od Giorgio Armani, která má nadčasový šarm, přináší něžnost a svěžest, ale i dotek neposkvrněné přírody. Oblíbenou klasikou mezi letními vůněmi je toaletní voda Light Blue od Dolce and Gabbana, jež je známá svojí něžností a sklony ke svádění opačného pohlaví. Milujete – li květiny a jste jimi ráda obklopena, potom vás zaujme toaletní voda Sheer Beauty Essence od Calvina Kleina. Svádíte muže originálně a nenápadně? Toaletní voda L´Eau od Jimmy Choo je pro vás ideální letní vůně. K věčným optimistkám, fandícím novým výzvám a toužícím po vítězství sedí parfémovaná voda Lady Million Lucky od Paco Rabanne.

 

Letní vůně pro pány

Na muži není sexy nic tak moc, jako pánský parfém podtrhující jeho šarm, mužnost a dojem rebela, ale i gentlemana a zároveň decentního svůdníka.

V nabídce Brasty najdete toaletní vodu AQVA Pour Homme od Bvlgari, která je svěží energická a inspirovaná živlem vody, který dokáže být klidný i bouřlivý. Toaletní voda Homme od značky Joop!, potvrzuje fakt přitahování se protikladů, jenž tvoří dokonalý výsledek souznění. Tato pánská letní vůně je ideální pro vyznavače exotické vůně. Toaletní voda Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition byla, byla vytvořena pro parné letní dny, na které jsou hudební festivaly bohaté. Skutečně intenzivní zážitek pro všechny smysly získáte používáním parfémované vody Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme, jenž vás skvěle osvěžení během horkých letních dnů. Parfémovaná voda Acqua di Gio Absolu od značky Giorgio Armani se stane vašim oblíbeným parfémem na celý rok.

 

Vkusný a praktický pomocník, to je Travalo

Že jste slovo Travalo ještě neslyšeli a nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit? Jde o užitečný doplněk vašeho dámského a pánského parfému či toaletní vody.

 

Velikost a obsah Travalo

Je to praktická nádobka malé velikosti s rozprašovačem, kterou můžete plnit svým oblíbeným parfémem. Obrovskou předností Travalo je jeho velikost totožná se rtěnkou, má obsah 5 ml, což vystačí například na 50 stříknutí vaší oblíbené letní vůně.

 

Design provedení Travalo

V e – shopu Brasty si můžete vybrat Travalo ve zlaté, růžové, červené, černé, ale i tmavě zelené barvě. Travalo je velmi odolný a lehký, na jeho boku je průhledné okénko, kde můžete sledovat aktuální množství vaší oblíbené letní vůně v něm.

 

Odstřiky parfémů

Patříte mezi jedince, kteří ještě nenašli svému srdci blízký dámský či pánský parfém? Koupíte si letní vůni a za chvíli vás omrzí a vy ji téměř vůbec nevypotřebujete? Brasty má pro vás řešení a tím je odstřik parfémů. Jde o zmenšeninu parfému. Pracovníci Brasty rozdělí parfém do menších ampulek určených k prodeji. Odstřiky dodáváme v čistých ampulkách či falkonech bez polepu. V e–shopu Brasty naleznete více než 300 odstřiků známých světových značek, jako například Dior, Hugo Boss, aj.


Další podobné články na webu:

error: Content is protected !!