Srovnání cashback portálů – peníze zpět z nákupů

Znáte už caschback portály? díky nim si můžete snadno nechat vrátit malou, ale i velkou část peněz z nákupů na internetu.

Jedná se o velmi jednoduchý systém. Před každým nákupem jen projdete přes cashback stránku a dostanete za to určité procento z nákupu zpět. Tyto stránky totiž dostávají provize za to, že obchodům přivedou zákazníky a o tyto provize se ochotně podělí s vámi. Například u prvního zmíněného portálu níže můžete získat z populárního Aliexpressu 6 procent zpět, tedy 60 korun při útratě tisíc korun. Dále dostanete 100 Kč za první nákup a 25 Kč za instalaci rozšíření do prohlížeče. Tisíce to sice nejsou, ale na druhou jsou to peníze vlastně skoro za nic. Konkurence v tomto odvětví začíná rychle růst, srovnání těch nejzajímavějších projektů najdete níže. Na konci článku nechybí přehledné shrnutí.

 

Takže jaké jsou ty nejlepší cashback portály?

tipli

 

Jako první je třeba rozhodně uvést Tipli.cz. Jedná o novější projekt, který je vlastně skoro stejný jako jeho předchůdci, včetně vzhledu. V tom ale právě jeho výhoda – aby získal na už poměrně obsazeném trhu své místo, nasadil nejvyšší provize, menší minimální výběry a hromady akcí, jako například vysoké bonusy za první nákup. Také je možné nainstalovat si doplněk do prohlížeče, který upozorní pokud jste v obchodě, kde můžete získat peníze zpět a ani o tom nevíte. Velmi šikovná vychytávka za jejíž instalaci navíc získáte i drobný finanční bonus.

Registrace na Tipli.cz (otevře v novém okně)

 

plnapenezenka

Naopak mezi nejstarší patří PlnaPenezenka.cz. Tahle peněženka má sice o něco nižší odměny, nicméně najdete tu i plno jiných vychytávek jako vstupní bonus nebo pravidelně aktualizované slevové kupóny a akce do partnerských obchodů. Výhodou je i podporovaný aukční portál Ebay, který na Tipli.cz zatím nenajdete. Také nechybí doplněk do prohlížeče.

Registrace na PlnaPenezenka.cz (otevře v novém okně)

 

refundo

Refundo nepatří mezi nejznámější, nejpřehlednější, nebo dokonce ani nenabízí nejvyšší odměny, přesto však rozhodně stojí za pozornost. najdete zde totiž velmi zajímavý věrnostní program, ve kterém získáváte body za návštěvy webu, uplatnění slevových poukazů nebo za recenze obchodů. Doplněk do prohlížeče za drobnou odměnu je samozřejmostí.

Registrace na Refundo (otevře v novém okně)

 

vratnepenize

Jako poslední nesmí chybět ani VratnéPeníze.cz, princip je opět stejný jako u předchozích. Znovu bonus za registraci nebo instalaci rozšíření do prohlížeče. Zajímavý však může být bonus za použití mobilní aplikace.

Registrace na VratnéPeníze.cz (otevře v novém okně)

 

Na závěr přehledné shrnutí:

Tipli.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: vysoká
Vstupní bonus: 0,- Kč (100 Kč za první nákup)
Odměna za doplněk do prohlížeče:  25 Kč
Minimální výplata: 1,- Kč
Časté akce za extra odměny

 

Plnapenezenka.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná
Vstupní bonus: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  10 Kč
Minimální výplata: 100,- Kč

 

Vratnepenize.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná
Vstupní bonus: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  20 Kč (při akci 50 Kč)
Minimální výplata: 300,- Kč

 

Refundo.cz (otevřít v novém okně)

Výše odměn: průměrná až vyšší
Vstupní bonus: 50,- Kč
Odměna za doplněk do prohlížeče:  10 Kč
Minimální výplata: 100,- Kč
Zajímavý věrnostní program

 

Výše odměn platí k 14.3. 2017, v průběhu času se mohou odměny měnit.


Další podobné články na webu:

1 komentář u „Srovnání cashback portálů – peníze zpět z nákupů“

Komentáře nejsou povoleny.

error: Content is protected !!