300 Kč k revoluční kartě zdarma

Revolutka je na našem trhu poměrně novinka. Jedná se o mobilní aplikaci s kartou v základním balíčku zcela zdarma. Hlavní výhodou jsou například opravdu velmi výhodné kurzy při placení v zahraničí či zahraničních obchodech nebo výběry zdarma do 200 eur měsíčně.

Už se vám stalo, že jste s někým nakupovali třeba stejnou věc na Aliexpressu a banky strhly z účtu 2 odlišné částky? Rozdíl je právě v měnovém kurzu, které obvykle nejsou u českých účtů vůbec výhodné. Tento problém řeší právě Revolut. Ať už pojedete do zahraničí nebo tam budete jen nakupovat, konečně je tu karta pro cestovatele. Do 8.10. 2019 navíc s bonusem 300 Kč, pokud na účet pošlete minimálně stejnou částku a kartou alespoň jednou zaplatíte. Pro získání bonusu je nutné využít následující odkaz: [dárek 300 Kč]. Celý proces trvá asi 10 minut.

 

Výhody a nevýhody karty

+ Bezpečnost – na kartu můžete poslat peníze z jiné karty až ve chvíli, kdy je skutečně potřebujete

+ Výhodný kurz při placení – kurz obvykle o poznání lepší než mají banky u svých karet

+ Bezkonkurenční výběry z bankomatu v zahraničí – do 200 eur měsíčně vyberete kdekoliv na světě s výborným kurzem a bez poplatku

+ Nevyužité peníze je možné poslat snadno zpět na libovolný účet

+ Jednoduchý převod kamarádům s Revolut – karta je navázána na telefonní číslo, takže po synchronizaci uvidíte komu můžete jednoduše poslat okamžitou platbu

+ Do 18. 10 .2019 vstupní dárek 300 Kč (při nabíti 300 Kč a 1 platbě kartou)

+ Možnost směny za kryptoměny

+ Další funkce: Apple Pay, virtuální karty, grafy útraty, spořící systém

Karta nemá kamennou pobočku s osobní podporou

Některé návody k použití zatím nejsou přeloženy do češtiny

V okolí kartu nemusí mít tolik lidí (nevyužijete okamžité platby)

 

 

Hlavní odlišení od běžných účtů jsou tedy především výhodné platby a výběry v zahraničí, u kterých díky lepšímu kurzu například při útratě 10 000 Kč můžete ušetřit 200-300 Kč a další poplatky třeba za výběry z bankomatu.

 

Založit s bonusem můžete zde: https://bezvavejska.cz/revolut 

 


Další podobné články na webu:

Napsat komentář

error: Content is protected !!