5 důvodů, proč se učit jazyk online přes Skype

Možná uvažujete, že se začnete učit nový jazyk, nebo oprášíte to, co jste se kdysi naučili. Ale nejste si jistí, jestli byste to stíhali časově, a navíc se vám nechce daleko dojíždět. Rozumíme. Všichni jsme vytížení prací, studiem nebo péčí o rodinu a tak podobně. Zároveň ale víme, že by se nám navštěvování nějakého jazykového kurzu doopravdy hodilo.

Je tady jedna možnost, která vyvrátí vaše pochybnosti – Skype výuka jazyků. V dnešní době se totiž můžete učit online a neopustit pohodlí domova. Abychom vám ukázali, že to opravdu stojí za to, dáme vám v tomto článku 5 důvodů, proč se učit jazyk online přes Skype!

 

1. Výuka kdekoliv a kdykoliv

A to doslova. Vývoj informačních a komunikačních technologií nám umožňuje učit se něco nového odevšad. Potřebujete internetové připojení a počítač, nebo i tablet či jen mobilní telefon. Nemějte strach, výuka není technicky náročná.

Své hodiny si můžete naplánovat tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Jste ranní ptáče? Nastartujte svůj den hodinkou intenzivní konverzace s lektorem v angličtině. Jste nejproduktivnější až po setmění? Sedněte si večer k počítači a dejte si nová španělská slovíčka. Zkrátka online kurzy jsou naprosto flexibilní a domluvit se dá na všem!

 

2. Důraz na individuální potřeby

Každý se necítí na výuku ve skupině a nerad mluví cizím jazykem před neznámými lidmi. Není to nic špatného, potřebujete si zkrátka být jistí v kramflecích. A právě pro tyto případy jsou individuální kurzy ideálním řešením.

Lektor odhalí, co potřebujete zlepšit a kde máte mezery. Pomůže vám se rozmluvit a získat jistotu v konverzaci. Pokud je vašim cílem připravit se na konkrétní jazykové zkoušky a certifikáty, výuka přes Skype je pro to pravé. Některé zkoušky probíhají pouze na online bázi, takže budete mít natrénováno.

 

3. Stop nudným učebnicím

E-learning už dávno není pouze o vyplňování cvičení v učebnici. Široké internetové možnosti nám poskytují spoustu interaktivních, hravých a účinných nástrojů, jak se učit jazyk. Lektoři jsou vyškoleni používat nejrůznější platformy a webové stránky.

Skype výuka samotná už navíc není pouze o telefonování. Lektor s vámi může sdílet svou obrazovku a v reálném čase probírat některé složitější gramatické jevy, na virtuální tabuli vytvářet nákresy, nebo vám v testových sešitech ukazovat, na co si máte dát pozor.

 

4. Vše na jednom místě

Pokud patříte k těm, kteří občas zapomínají, a papír se slovíčky se vám zkrátka vytratil někde na cestě mezi jazykovou školou a domovem, máme pro vás řešení. Online výuka zjednoduší vaši komunikaci s lektorem, který vám také může nahrávat všechny potřebné dokumenty a materiály na jedno místo. Poslechy, procvičování, a právě i slovní zásobu tak budete mít vždy u sebe.

 

5. Dobrá investice

A motivační poznámka na závěr. Nikdy není pozdě začít se učit. A žádná investice se nevyplatí více než investice do jazykových znalostí. Jazyky otevírají dveře nejen u nás, ale i v zahraničí.

Čas je drahý, proto ho využijte efektivně. Digitální doba před námi rozprostírá spoustu možností, tak je využijte a napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám individuální jazykový kurz ušijeme podle vašich představ přímo na míru!

Váš PELICAN


Další podobné články na webu:

error: Content is protected !!