Chcete auto? Vyhrajte do něj autokameru!

Jako mladí rizikoví řidiči budete v nejednoznačných situacích obviněni z nezodpovědnosti tam, kde by se jednoduché video z kamery do auta postavilo na vaši stranu. Kromě toho můžete zachytit zajímavé situace, a protože autokamera nahrává i když je vůz v klidu, aniž by to ostatní očekávali. Anebo ji dáte otci k narozeninám.

Až do konce března běží soutěž o novou kameru Navitel AR200 NV s Full HD rozlišením a Night Vision, kapacitou pro paměťovou kartu 64 GB a skleněnou optikou. Jediné, co je třeba udělat, je napsat na Facebook Auto-Kamera do komentáře k soutěži odpověď na jednoduchou otázku, kterou možná budete znát z hlavy.

Šance na výhru je vysoká, srovnatelná s tombolou, očekáváme účast jen několika desítek soutěžících, protože soutěž o kameru do auta nepropagujeme mimo tyto stránky, náš Facebook a portál recenzí kamer do auta.

Autokamery jsou vhodné pro všechny typy vozů, fungují automaticky, a protože riziko byť menší nehody je v prvních letech po získání řidičáku vysoké, vyplatí se ji mít. Na rozdíl od akční kamery mají všechny kamery do auta G senzor, který spustí nahrávání hned po nárazu, i kdyby menším, a zapisování do smyčky, pokud se paměťová karta zaplní, nejstarší soubory videa se začnou postupně odmazávat.

Rozdíly mezi autokamerami nejsou jen v ceně, právě WDR režim neboli NIght Vision u Navitelu je funkce podstatně zlepšující výsledky za jízdy v noci a zhoršených světelných podmínkách. Z další kritérií pro výběr kamery do auta je to rozlišení, rychlost procesoru a kvalita optiky, pro konkrétní typ auta je také dobré zvážit velikost autokamery, aby nezabírala na čelním skle moc místa.

V budoucnu můžeme očekávat kamery v autě zabudované podobně jako u vozů Tesla, aktuálně ale výrobci vybavují nová auta jen parkovacími kamerami, nesetkáme se často s 360 stupni pokrytí a jednoduchá kamera vedle snímače dešťových kapek není v držáku zpětného zrcátka ani u lepších vozů.


Další podobné články na webu:

Napsat komentář

error: Content is protected !!