Prezentace PowerPoint online i ke stažení zdarma

Hledáte prezentaci do školy nebo k jiné příležitosti? Chcete se inspirovat co do ní dát nebo jak by měla vypadat? víme o řešení!

S radostí můžeme oznámit, že studijní skupina Studijni-svet.cz spustila nový projekt s českými školními prezentacemi.  Jméno nese Prezmania.cz, stránky vznikly původně z webu TvojePrezentace, který byl rozšířen o stovky dalších prezentací. Množství materiálů je teď nesrovnatelně větší a rychle přibývá. Také zde vznikl nový typ nahrávání vlastních prezentací bez nutnosti registrace.

prezmania

Vše je momentálně velmi snadné a rychlé. Každou prezentaci si můžete zobrazit online ve vestavěném přehrávači, takže není třeba zbytečně stahovat hromady souborů, než si vyberete ten ideální.Také je možné zobrazit prezentaci i na celou obrazovku, takže není problém prezentovat rovnou z webu. Jelikož trvá vložení na stránky jen malý mžik, lze použít i jako úložiště. Všechny prezentace jsou rozděleny podle předmětů či oborů, takže jednoduše najdete to, co hledáte.  Protože se jedná o náš partnerský web, tak samozřejmě vložením vlastní práce máte možnost získat neomezené stahování v celé síti studijních materiálů Studijni-svet.cz. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet, v plánu je i zajímavé rozšiřování – například návody jak vytvořit správnou prezentaci nebo rady jak správně prezentovat či jak se vyhnout nervozitě.

 

Odkaz na webwww.prezmania.cz


Další podobné články na webu:

error: Content is protected !!