Večírek – zpráva (slohová práce)

Slohovou práci níže nám zaslala Malina, děkujeme. Více slohových prací útvaru zpráva najdete zde.

 

Zahájení maturitního ročníku tematickým večírkem.

V pátek 22.10.202x proběhl stužkovací večírek třídy 2VK v příjemné restauraci U Lva, kde byl velmi ochotný a milý personál. Večírek byl zahájen v 17.hodin.

Na programu večera bylo spoustu zábavy a krásných společných chvilek.

Večer začal společným přípitkem, kdy jsme si s učitelkami připily na úspěšné zvládnutí maturitní zkoušky.

Po přípitku, měla žačka Vanesa krásný a vystihující proslov, kdy také poděkovala učitelům za trpělivost a pevné nervy s námi žáky.

Proslov se ukončil se stužkováním, kdy všechny žáky ostužkovala paní třídní učitelka s pomocnicí paní učitelku angličtiny a popřály nám mnoho sil do maturitní zkoušky. Při stužkovaní jsme také od paní učitelky třídní dostali symbolický balíček pro štěstí. Pozvané paní učitelky byly taktéž ostužkované s poděkováním.

Po stužkování jsme dostaly vybranou večeři, která byla výborná a všichni si ji jen chválili

Potom co se všichni najedli jsme si zahrály vědomostní kvíz, který vymyslela a uspořádala Vanesa. Kvíz byl zaměřený na filmy a filmové postavy společně s tématem stužkovacího večírku Noc filmových představ. Kvíz se hrál v týmech a samozřejmě, že výherkyně byly paní učitelky.

Následujícím tématem byla přehlídka naších filmových kostýmu. Všechny jsme byly kreativní a vyrobily si nádherné kostýmy s účesem a také s líčením.

Na úplný závěr večera organizátorky   Vanesa a Pavlína připravily jako překvapení malý a skromný ohňostroj na oficiální začátek maturitního ročníku a znovu jsme si popřáli mnoho síly a štěstí do následujících dnů a měsíců do maturitní zkoušky.

Tím byl náš krásný společný večer ukončen.

 

Hodnocení: 3 = dobře


Další podobné články na webu:

error: Content is protected !!